Kiedy zaczynają się problemy z włosami

Być może są osoby, którym nie przeszkadza wypadnie włosów i które są w stanie zaakceptować swój wizerunek bez włosów. Tak czy inaczej, włosy bardzo mocno wpływają na nasz wygląd oraz na to, jakie wrażenie wywieramy na innych ludziach. Istotny jest dobry wygląd w biznesie, a także to, czy wyglądamy na osoby zadbane, troszczące się o swój wygląd zewnętrzny. Czasem, naprawdę bardzo trudno jest odwrócić proces łysienia. Jednym ze sposobów jest taki zabieg jak karboksyterapia, która może zahamować wypadanie włosów i całkowicie odwrócić ten proces umożliwiając zagęszczenie się naszej fryzury.

 

Na czym polega karboksyterapia?

 

Jest to zabieg, do którego wykorzystuje się dwutlenek węgla wprowadzany do naszego organizmu. Jest on i tak już tam obecny, ale zwiększenie jego ilości w tkankach powoduje, że przepływ krwi jest znacznie bardziej efektywny. Tym samym możemy liczyć na poprawę krążenia, naczynka znacznie się rozszerzają, a skóra jest maksymalnie pobudzona do tego, aby mógł rozpocząć się proces regeneracji komórek. Dzięki temu może rozpocząć się proces pojawiania się całkiem nowych włosów, a wypadanie starszych ulega zahamowaniu.

 

Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, gdyż standardowo przed jego wykonaniem stosuje się miejscowo specjalną maść znieczulającą. Karboksyterapia nie powoduje dyskomfortu, nie wymaga wyłączania się z życia- od razu po wyjściu z gabinetu można kontynuować dotychczas wykonywane obowiązki rodzinne i zawodowe. Najlepsze efekty uzyskamy jednak w sytuacji, kiedy poddamy się całej serii zabiegów. Wówczas, zostaną one odpowiednio rozłożone w czasie tak, aby stymulacja była jak najlepsza.

 

Najlepiej zaplanować od minimum 4 do 8 zabiegów w odstępach około tygodniowych. Warto także wiedzieć o tym, że jednorazowa wizyta w gabinecie nie trwa długo, bo może zająć około pół godziny czasu. Najistotniejsze to na własnej skórze sprawdzić, czy faktycznie jest to zabieg dla nas i czy będziemy zadowoleni z efektów jego przeprowadzenia. Możemy zyskać naprawdę wiele, a jak wiadomo, odwrócenie procesu utraty włosów wcale nie jest łatwe i może wymagać właśnie takich, specjalistycznych metod.

https://centrumzdrowegowlosa.pl/oferta/karboksyterapia/